Студия нового формата «EMELY»

Перший запорізький міський дитячий співочий проект "Срібна Нотка", який покликаний знайти найкращих молодих виконавців серед учнів всіх запорізьких шкіл! Проект проводиться загальними силами Студії дитячого телебачення та преси "Вместе" та Студією звукозапису "EMELY". Переможець кожного етапу отримує у подарунок запис улюбленої ПІСНІ у професійній студії, а всі учасники кожного змагання - цінні призи! Також переможець кожного етапу та найактивніший глядач ще отримують безкоштовні абонементи на льодовий каток "Катран"! Срібна Нотка транслюється на ТВ-5 кожного четверга зранку! (перші передачі - в відео в нашій групі!)

Мета: Пошук талановитих дітей (вокал) у місті Запоріжжя, залучення до них уваги з боку громади, та надання можливості поліпшувати свій талант та приймати участь у вокальних фестивалях, де вони представлятимуть наше місто. Підвищення культурного рівня дітей та молоді.

Завдання: В процесі проведення конкурсу залучити як можливо більше талановитих дітей різних шкіл міста до прийняття участі в ньому, та збільшити інтерес громади до вокальних тенденцій підростаючого покоління. Через радіо та телебачення привернути увагу суспільства до маленьких виконавців. Дати можливість навчатися тим дітям, котрі не мають змогу, відвідувати спеціальні заклади для розвитку своїх вокальних здібностей.

Цільова аудиторія: діти, які навчаються у школах нашого міста, мають вокальні здібності та бажання, проявити себе.

Вікова катигорія: В конкурсі приймають участь усі бажаючі діти які навчаються у школах міста Запріжжя.

Опис проекту: Проект складається з двох частин: Відбіркові тури: 1) з 03.09.2010 по 17.05.2011 – кастинг дітей проходимуть у школах міста Запоріжжя кожен тиждень. За цей період пройдуть 20 кастингів, за строго вирішенним маршрутом та календарним планом, який буде супроводжуватися 20-ма телепрограмами. Разом з цим переможцю від кожної школи буде дана можливість написати свою авторську пісню та записати її у професіональній студії звукозапису з подальшої ротацією на радіохвилях Запоріжжя.  24.09.2011 – відбудеться фінал конкурсу, в якому будуть приймати участь переможці , с залученням інших дитячих колективів. Найкращі матимуть змогу представляти наше місто на різних національних та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Умови конкурсу : До конкурсу запрошуються усі бажаючі діти, які представили одну пісню під фонограму або під акомпанімент (живого інструменту).

Жюрі конкурсу : Оцінку учасників конкурсних прослуховувань та визначення переможців здійснюеться журі, до складу якого залучаються провідні майстри музичного та акторського мистецьтва м .Запоріжжя.

Фінансові умови конкурсу: Всі витрати по проведенню та організаціі конкурсу беруть на себе організатори та спонсори проекту.

Нагородження : Переможець конкурса нагороджуеться дипломом лауреату конкурсу, а також переможцям конкурсу надаеться можливість запису пісні в професійній студіі звукозапису .Усі учасники нагороджуеться пам ятними призами та подарунками від спонсарів проекту.

Информаційна підтримка : телерадіокомпанії Термін виконання: 01.09.2010 – 24.09.2011

Наши контакты

МЫ ВСЕГДА РАДЫ УСЛЫШАТЬ ВАС!

пр. Металлургов 1А, ДК "Кирова" ,  (061) 236-78-08,  (050) 388-57-77,  (066) 131-76-86